nasza nagroda

Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa

za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury i budownictwa za zrealizowany projekt 24-oddziałowej Szkoły Podstawowej w Kobierzycach pod Wrocławiem.


Kilka słów o nas

DecoreArt jest działem firmy PROINWEST - Biura Projektów i Obsługi Inwestycji, działającej na rynku od roku 1990.

Firma PROINWEST jest firmą rodzinną, którą założyliśmy z pasji do tworzenia piękna. Naszą inspiracją do działania są przede wszystkim Klienci, ich potrzeby oraz wizja postrzegania świata. Wszystkie zlecenia są dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób kreatywny, tak aby końcowy rezultat naszej pracy spełnił oczekiwania Inwestora oraz pozytywnie zaskoczył ciekawymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. To spotkania z Klientami, poznawanie ich charakterów oraz oczekiwań pobudzają naszą kreatywność oraz wyobraźnię przy tworzeniu niepowtarzalnych projektów. Dzięki takiemu podejściu i pasji do pracy, w opinii innych jesteśmy firmą o nienagannej reputacji i wysokim uznaniu dla wykonywanej przez nas pracy.

Nasza firma oprócz projektowania wnętrz oferuje szeroki zakres usług – od inwentaryzacji i orzeczeń technicznych budynków i budowli, po przez projekty rewaloryzacji, odbudowy lub remontów obiektów zabytkowych, do koncepcji i projektów technicznych nowych obiektów – budynków mieszkalnych, szkół, ośrodków zdrowia, hoteli, itd.

Pracownia posiada własną siedzibę wyposażoną w nowoczesne środki wspomagania projektowego z pełnym zapleczem kadry inżynierskiej dla opracowań branżowych.

Małgorzata Okrzeja-Łazowska
Anna Jatczak

dowody uznania

Współpracę z DecoreArt wspominamy bardzo dobrze, dzięki pracy wspaniałych osób możemy się pochwalić pięknym domem

Mirosława i Janusz Łobaczowie / Klient
Marzyłam o ładnym, nowoczesnym mieszkaniu ale nie wiedziałam jak się do tego zabrać, Panie z DecoreArt bardzo mi pomogły

Joanna Jaroszewicz / Klient
Wiedza, umiejętności, zaangażowanie, poczucie stylu – to znalazłam decydując się na powierzenie wykonania projektu tej firmie

Magdalena Ignaczewska / Klient